02.11.2020

“Evden Eve Nakliyat Nedir?”

“Uzun hazirlik dönemi, esyalarina zarar gelir düsüncesi, nakliyat firmasini seçerken nelere dikkat edilmesi gerektigi, esyalarin hangi yöntemle tasinacagi, demonte ve montaj islemleri” gibi sebeplerden dolayi birçok kisi tasinmayi uzun ve mesakkatli bir süreç olarak görmektedir.

Ev ya da ofis tasimanin süreçlerini, tasinirken zamandan nasil tasarruf edilecegini, sanilanin aksine tasinmanin aslinda hiç de zor olmadigini açiklamadan önce “

Evden Eve Nakliyat

Nedir”, “Evden Eve Nakliyat Nasil Yapilir?” sorularinin cevabini vermeye çalisacagiz.

 

 

Evden Eve Nakliyat

1960’dan buyana hizmet vermekte olan Nilüfer Nakliyat’in temel hizmet alanidir. 

 

Evden Eve Nakliyat

” belirli bir süreci kapsayan, fiziki olarak tasima isleminin yanina yapilmasi zorunlu ve istege bagli olan birçok çalismayi da bünyesinde barindiran bir nakliyat türüdür. Yükün tasinmasi öncesine ve sonrasindaki tüm islemleriyle bir bütün olan Evden Eve Nakliyat evdeki veya ofisteki esyalarin tamaminin ya da bir kisminin profesyonel ekiplerce bulundugu noktadan alinmasi, esyalara uygun bir araç vasitasiyla baska bir noktaya tasinmadir.

 

 

İletişim Formu
HİZMETLERİMİZ

TAŞIMACILIK BİZİM İŞİMİZ & PROFESYONEL HİZMET

Maddi ve manevi çok değerli birikimlerinizin oluşturduğu “ eşyalarınız” sizin onları kullanırken titizlendiğiniz özenle taşınmalı ve yeni kullanım yerlerine güvenle ulaştırılmalıdır.