13.11.2020

Evden Eve Nakliyat Nasil Yapilir?

Evden Eve Nakliyat Nasil Yapilir?

Evindeki ya da ofisindeki esyalarin bir kismini veya tamamini tasiyacak olanlar tarafindan zor ve uzun bir süreç gibi görünse de Evden Eve Nakliyat aslinda basit bir süreçtir. Buna karsin Evden Eve Nakliyat tasinacak olan esyalarin çoklugu ve esyalar üzerinden yapilacak islemler açisindan en ayrintili nakliyat türüdür.  

Nilüfer Nakliyat olarak tasinma öncesinde, sirasinda ve sonrasinda yaptigimiz çalismalardan olusan Evden Eve Nakliyat kapsaminda tecrübeli firma çalisanlarimiz esyalari bulunduklari yerden alarak, her türlü hava kosuluna karsi esyalari koruyan, güvenli ve zarar görmeden tasiyacaklari araca yüklemektedir. Gerekli tüm islemlerin ardindan gidecekleri yeni yere esyalari tasiyan ekipler aldiklari gibi tüm esyalari istenilen yere yerlestirmektedir.

Araçlar esyanin türüne, sayisina, ebatlarina ve gidilecek yerin mesafesine göre degisse de Evden Eve Nakliyat için kullanilacak tüm araçlar hava sartlarina karsi dayanikli ve esyayi izole eden bir yapidadir. Ekipler esyalarda demontaj yaptiysa tasinma sonrasinda montaj yaparak ayni sekilde teslim etmektedir.

Ayrica esyalarin alinacagi yerin bina içindeki konumu yani kaçinci katta oldugunun da günümüzde artik bir önemi kalmamistir. Nilüfer Nakliyat daire ya da ofis yüksek kattaysa dairenin, binanin ve esyalarin zarar görmemesi için asansör sistemini kullanarak hem zamandan tasarruf hem de tüm taraflarin memnuniyetini saglamaktadir.

İletişim Formu
HİZMETLERİMİZ

TAŞIMACILIK BİZİM İŞİMİZ & PROFESYONEL HİZMET

Maddi ve manevi çok değerli birikimlerinizin oluşturduğu “ eşyalarınız” sizin onları kullanırken titizlendiğiniz özenle taşınmalı ve yeni kullanım yerlerine güvenle ulaştırılmalıdır.