17.11.2020

Evden Eve Nakliyat hangi asamalardan olusur?

Evden Eve Nakliyat hangi asamalardan olusur?

Evden Eve Nakliyat sirasinda yapilan islemler nelerdir?

Evden Eve Nakliyat hizmeti hem tasimayi üstlenen  firma, hem de tasinacak olan bireysel veya kurumsal müsterilere çesitli sorumluluklar yükleyen bir süreçtir. Bu süreç tasinma öncesinde oldugu gibi öncesinde, tasinma aninda ve sonrasinda yapilmasi gerekenlerden meydana gelmektedir.

Evden Eve Nakliyatin adimlari ve tasinma sirasinda yapilanlar sunlardir:

Ekspertiz, kesif veya ön inceleme:  Evden Eve Nakliyatin bastan sona sorunsuz bir sekilde gerçeklesmesi için tasinacak mekanda inceleme ve tespit yapilmasidir. Bu tespit nakliyat firmasi tarafindan yapilmaktadir. Tespit sirasinda evde bulunan ve tasinmasi istenen tüm esyalar yazili ve görsel olarak kayda geçirilmektedir. manasinda olan ve ayrica kurumumuzun ücretsiz sundugu ekspertiz hizmetimizden faydalanmalisiniz.

Sigorta: Nakliyat sigortasi tasinma sirasinda esyalari,  ortaya çikabilecek kirilma, bozulma, çizilme vb. durumlara ve olaylara karsi teminata almaktadir. Nakliye sigortasi hem esyasi tasinacak kisi ya da kurumu hem de nakliyat firmasini maddi açidan korurken, esyalarin güvenilir bir sekilde yerine teslim edilmesinde önemli bir etkendir.

Sökme ve yeniden kurulum (Demonte-Monte): Bu hizmet Evden Eve Nakliyat firmalarinin sayisina bagli olarak artan rekabetin bir sonucudur. Daha önce tasinma sirasinda ek ücret  talep edilerek yapilan bu islem artik nakliyat sirasinda firmalarin verdigi standart bir hizmet olmustur. Gardrop vb. çesitli mobilyalarin sökümü esyanin daha güvenli tasinmasini sagladigi gibi, tasiyanlar için de kolaylik saglamakta, tasimanin yapilacagi aracin daha verimli kullanilmasina imkan vermektedir.

Ambalaj ve Paketleme: Evden Eve Nakliyat sirasinda firma, ev sahibinden tabak, bardak, kitap vb. gibi küçük esyalarin veya özel esyalarin önceden paketlenmesini ister. Firma çalisanlari eve geldikten sonra niteligine ve boyutuna göre seçtigi özel ambalaj malzemeleri ile evde bulunan tüm esyalari sarar. Olasi bir çarpmaya ve darbeye karsi koruyucu özellikleri olan bu malzemeler esyanin saglam bir sekilde yeni adresine ulasmasini saglar.

Araca Yükleme: Sökümleri ve de paketlemesi yapilan tüm esyalar her türlü hava kosulunda esyayi koruyacak nitelikte olan nakliye aracina yüklenmektedir. Ancak esyanin yerine saglam teslim edilmesi ayni zamanda düzgün bir istiflemeye de baglidir. Istifleme konusu aracin verimli kullanilmasini sagladigi gibi esyalarin araç içinde sallanmadan ve birbirlerine çarpmadan saglam bir sekilde kalmasini da saglamaktadir.

Yerlestirme: Düzgün bir sekilde istiflenerek nakliyat aracina yüklenen esyalar ayni hassasiyet ile yeni yerine ulastirilmaktadir. Esyalar araçtan tek tek indirilip müsterinin istedigi odalara yerlestirilir. Sökümü yapilan mobilyalar yeniden monte edilir.

İletişim Formu
HİZMETLERİMİZ

TAŞIMACILIK BİZİM İŞİMİZ & PROFESYONEL HİZMET

Maddi ve manevi çok değerli birikimlerinizin oluşturduğu “ eşyalarınız” sizin onları kullanırken titizlendiğiniz özenle taşınmalı ve yeni kullanım yerlerine güvenle ulaştırılmalıdır.