Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Atasehir Nakliyat

Atasehir Nakliyat

Atasehir ilçesinde hizmet vermekte olan nakliyat Firmamiz konusunda deneyimli personel kadrosu ve tecrübeli elamanlari ile, müsterilerimizin memnun aldiklari nakliye hizmetinden memnun kalmasini ilke edinmis köklü bir fimradir.

Sundugumuz hizmet kalitesi ve problem çözmeye odakli fikir ve  çalismalarimiz ile nakliye ihtiyacinizi en iyi sekilde alabilir ve hizmetimizden memnun kalabilirsiniz.

Atasehir ilçesinde hizmet vermekte olan bir nakliyat firmasi olarak,tamamen kendi araçlarimizdan olusan genis bir filoya sahibiz, ayni zamanda, sehir içi, sehir disi, ofis, ev, fabrika, esya depolama, esya tasimasinda isini en iyi yapan firmayiz.

Nilüfer Nakliyat , islerinizde hiçbir zaman kaliteli hizmet anlayisi ve uygun fiyatdan ödün vermemektedir.


Atasehir Nakliyat firmasi olarak, müsterilerimizin memnuniyeti bizim için vazgeçilmez prensiptir, her memnun müsteri bizim için vazgeçilmez referans niteligindedir.Bu nedenlerden dolayi basarili çalismalar yaparak, müsteri bagliligimizi her zaman kat kat arttirmak için ugras vermekteyiz.

Müsterilerimize nakliyat konusunda verdigimiz hizmetler içinde; depolama ve paketleme çalismalarimizla da her zaman dogru yer ve zamanda hareket etmis müsterilerimizin güvenini kazandik. Atasehir nakliyat firmasi, içerisinde ki hizmet dallarindaki tüm personelimize sirket içi gerekli egitimlerimizi zaman zaman vermekte olup, soförlerimiz dahil olmak üzere, tüm personelimizi egitim asamasindan geçirmekteyiz.


Firmamiz olarak, istedigimiz kalitede ve özende çalismalarimizdan dolayi, her geçen gün müsteri sayimiz artmaktadir. Atasehir nakliyat firmamiz olarak, genis ve kaliteli araç filomuz ile birlikte her zaman sizlerin yaninda olduk ve olmaya devam ediyor olacagiz.Hizmet Tercih Noktasi.

İletişim Formu