Evden Eve Nakliyatta Rakipsiz

 

Ev TaşımaEvden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde İstanbul Anadolu yakasında bulunana firmamız ile Türkiye'nin her yerine güvenli nakliyat hizmeti vermekteyiz
https://nilufernakliyat.com/wp-content/uploads/2021/05/nilufer-evden-eve-nakliyat.jpeg
Nakliyat

Evden Eve
Nakliyat

Nilüfer Nakliyat Hizmetleri önerilerimiz;

Personelimize ait cep telefonu numarasını not alın ve taşınma konusuyla ilgili sormanız gerekebilecek bir konu olursa aramak üzere yanınızda bulundurun.

Numaranızı verin • Nakliyeci taşınacağınız adrese doğru hareket etmeden önce kendisine size ulaşabileceği bir telefon numarası verin. Size ulaşamaması halinde ulaşabileceği alternatif bir irtibat bilgisi vermeniz de faydalı olacaktır.

Telefon Defterinizi Saklayın • Telefon defterinizi yanınızda bulundurun. Taşındığınız yerdeki işyerlerini veya burada yaşayanları daha sonra aramanız gerekebilir.

Beraberinizde götürmeyeceğiniz eşyaları etiketleyin • Evden Eve Nakliyat Sırasında yanınızda götürmeyeceğiniz eski eşyalarınızı etiketleyin ve taşımacı şirket görevlilerinin anlayacağı şekilde notlar yazın. Eğer kalan çok eşyanız varsa ve bunların kullanılabileceğini düşünüyorsanız bağışlayın. Unutmayın o eşyalara ihtiyacı olan kişiler mutlaka vardır.

Ağır Kutular – Hafif Kutular • Ağır eşyaları küçük, hafif eşyalarıysa büyük kutulara yerleştirin.

Temel ihtiyaçları göz önünde bulundurun • Yeni evinize vardığınızda, tuvalet kağıdı, telefon, atıştırmalık, kahve (ve kupa), sabun, ışık, tornavida, makas, konserve açacağı, kağıt tabak, fincan, mutfak malzemesi, bir tava ve kağıt havlu gibi malzemelere ilk andan itibaren ihtiyaç duyacaksınız. Bunları bir koliye yerleştirip nakliyeciden bunu en son yerleştirip ilk bu koliyi indirmesini isteyin.

Yatağınızı Önceden Hazırlayın: • Bir dolabın bir çekmecesini çarşaflar için ayırın ki yeni evinizdeki ilk gecenizde kutular arasında bunları aramakla vakit kaybetmeyin.

Buzdolabını Unutmayın • Evden Eve Nakliyat Öncesi Buzdolabınızın içini iyice temizleyip kuruladıktan sonra, bir çorap veya naylon jelatin içine bir avuç kahve veya kabartma tozu koyup dolabınıza yerleştirerek kötü kokmasını engelleyin.

Anılarınızı Saklayın • Yerine bir şey koyamayacağınız anılarınızı kendi arabanızda yanınıza alin (sonradan pişman olmak istemezsiniz). Ama, çerçeveli fotoğraflarınız ve tablolarınızı kolilemek isterseniz, bunları daha iyi korumak için aralarına battaniye, vb. yumuşak malzemeler yerleştirin veya taşıma şirketinden rica edin.

Cd ve Albümlerin Paketlenmesini Öğrenin • Cdler ve kasetler, üst üste düz şekilde yerleştirilmek yerine dikey olarak kolilenmelidir. Bunu kendiniz yapıyorsanız dikkat edin yada taşımacı şirketin bu kurala uymasını sağlayın.

Ampulleri sökün • Lambaları kolilemeden önce ampulleri söktürün.

Çocuklarınıza pratik yaptırın • Çocuklarınıza kendi isimleri ve yeni adreslerini odalarındaki kartonlara yazdırarak taşınacağınız yeni adrese aşina olmalarını sağlayın.

Evcil hayvaninizin rahatını sağlayın • Eğer evcil hayvaniniz varsa; evinde bakacak bir arkadaşınızla anlaşarak taşınma günü yoğunluğundan uzak kalmasını sağlayın. Taşınma öncesinde ve sonrasında normalde tükettiği gıdalardan farklı gıdalar vermeyin.

Bitkilerinize iyi davranın • Bitkilerinizi arabanızla yeni evinize taşırken, yaprakların zedelenmesini engellemek için gövdelerinin camlara yaslanmamasına dikkat edin.

Elektronik Cihazlarınızı Çalıştırırken dikkatli olun • Yeni evinize geldiğinizde, Elektronik Cihazlarınızın fişini takmadan önce elektrik sistemlerinin uyumluluğunu kontrol edin.

Yardım almaktan çekinmeyin •Arkanıza yaslanıp geri kalanını profesyonellere bırakın ve taşınmanın keyfini çıkarın.

Kısaca
Hakkımızda
Nilüfer Nakliyat 60 yıllık tecrübesi ile İstanbul’da gerçekleştirdiği sayısız nakliyatta fiyattan önce müşterilerin memnuniyetine ve yüksek hizmet kalitesine öncelik vermektedir.
Neredeyiz
Konum Bilgisi

Sosyal Medya
Bizi Takip Etmek istermisiniz
Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

Sitemizdeki tüm içerikler telif haklarına tabidir.

Sitemizdeki tüm içerikler telif haklarına tabidir.