Biz Kimiz

HAKKIMIZDA

Nilüfer Nakliyat olarak geniş araç filomuz ve profesyonel ekiplerimizle birlikte yerine getirdiğimiz temel faaliyet alanımız ev, şirket, fabrika, tekstil ve değerli eşyaların taşınması gibi alanları kapsamaktadır.

Nilüfer Nakliyat 60 yıllık tecrübesi ile İstanbul’da gerçekleştirdiği sayısız nakliyatta fiyattan önce müşterilerin memnuniyetine ve yüksek hizmet kalitesine öncelik vermektedir.

Nilüfer Nakliyat olarak taşınma öncesinde, sırasında ve sonrasında yaptığımız çalışmalardan oluşan Evden Eve Nakliyat kapsamında tecrübeli firma çalışanlarımız eşyaları bulundukları yerden alarak, her türlü hava koşuluna karşı eşyaları koruyan, güvenli ve zarar görmeden taşıyacakları araca yüklemektedir. Gerekli tüm işlemlerin ardından gidecekleri yeni yere eşyaları taşıyan ekipler aldıkları gibi tüm eşyaları istenilen yere yerleştirmektedir.

Nilüfer Nakliyat; 1960 yılından beri

evden eve nakliyat

,

şirket taşıması

,

fabrika taşıması

,

tekstil taşıması

, piyano,

değerli eşyaların taşınması

alanlarında faaliyete başlayan, kendini her geçen gün yenileyerek günümüz

nakliyat

gereksinimlerine uygun şartlarda hizmet vermeye çalışmaktadır.

Kurumsal Nakliyat

, Okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin

her çesit taşınma işlemleri

gerçekleştirilir..Bu tür yerlerin taşınma işlemlerinin gerektirdiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesi şirketimiz tarafından eşya tespiti yapıldıktan sonra sağlanır ve

taşıma işlemi

istenilen tarihler arasında başlanıp bitirilir....

İletişim Formu