Evden Eve Nakliyatta Rakipsiz

 

nakliyat türleri nelerdir ?

31 Ekim 2020

Nakliyat türleri nelerdir?

Son yıllarda nakliyatın ekonomi, ticaret ve kalkınma için önemi anlaşılmış ve daha kapsayıcı bir süreci ifade eden lojistik kavramının içinde üniversitelerde bir bölüm olarak gençlere okutulmaya başlanmıştır.

Nilüfer Nakliyat olarak geniş araç filomuz ve profesyonel ekiplerimizle birlikte yerine getirdiğimiz temel faaliyet alanımız ev, şirket, fabrika, tekstil ve değerli eşyaların taşınması gibi alanları kapsamaktadır. Bu açıdan bakıldığında ise “nakliye türleri nelerdir?” sorusu ortaya çıkmaktadır. Sürekli bir gelişim ve değişim içinde olan nakliye hizmetlerini 3 sınıfta incelemek mümkündür. Bunlar komple nakliye, parsel nakliye ve Nilüfer Nakliyat olarak bizim de uzmanlık alanlarımızdan birisi olan evden eve nakliye türleridir.

1- Komple Nakliyat

Taşınacak eşyanın ya da yükün tamamının bir araca yüklenip taşınması işlemidir. Kara, deniz, hava ve demiryolu nakliyesi bu sınıfa girmektedir.

2- Parsel Nakliyat

Bu nakliye türü ise taşınacak eşyanın ya da yükün birden fazla kişiye ait olmasını ifade eder. 2 veya daha fazla kişi veya firmanın eşyalarının ayni araca yüklenmesi ile gerçekleştirilmektedir. Eşyası taşınacak olan kişi açısından bakıldığında bu nakliye türünün seçimi maliyeti düşürmek için yapılmaktadır. Kara, deniz, hava ve demir yolu ile yapılan taşıma da parsel nakliye olarak yapılabilmektedir.

3- Evden Eve Nakliyat

“Nakliyat Nedir?” sorusu karsısında aslında aklımıza gelen nakliye ya da taşınma türüdür. Bunun nedeni ise “Evden Eve Nakliyatın” en çok yapılan ve talep edilen taşınma türü olmasıdır. İsminden de anlaşılacağı gibi ev, ofis, ürün ya da eşyaların o yüke uygun bir araçla taşınmasıdır.

 

Kısaca
Hakkımızda
Nilüfer Nakliyat 60 yıllık tecrübesi ile İstanbul’da gerçekleştirdiği sayısız nakliyatta fiyattan önce müşterilerin memnuniyetine ve yüksek hizmet kalitesine öncelik vermektedir.
Neredeyiz
Konum Bilgisi

Sosyal Medya
Bizi Takip Etmek istermisiniz
Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

Sitemizdeki tüm içerikler telif haklarına tabidir.

Sitemizdeki tüm içerikler telif haklarına tabidir.