Evden Eve Nakliyatta Rakipsiz

 

uşak gıda sektörü dış ticarette gelişecek

20 Haziran 2017

USAK Ticaret ve Sanayi Odası’nın (UTSO) aylık olağan meclis toplantısında konuşan UTSO Başkanı Selim Kandemir, Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (URGE) Hakkında Tebliğ kapsamında gerçekleştirilecek ve 3 yıl sürecek URGE projesine 16 gıda firmasının başvurduğunu, Uşak’taki gıda sektörünün proje sayesinde dış ticaret kapasitesini geliştireceğini söyledi.

UTSO Toplantı Salonu’nda düzenlenen UTSO Meclis Toplantısı’na Başkan Selim Kandemir ve oda üyeleri katıldı. Toplantıda meclis kararları değerlendirilerek, mesleki sorunlar tartışıldı. Odanın son bir aydaki faaliyetlerini değerlendiren UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kandemir, “Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ kapsamında gerçekleştirilecek ve 3 yıl sürecek URGE projesine Uşak’tan 16 gıda firması başvurdu. Proje Uşak’taki gıda sektörünün dış ticaret kapasitesinin geliştirilmesini amaçlıyor. Ayrıca üyelerimizin çıkarlarını her açıdan düşünerek, hizmet odaklı çalışmaya devam ediyoruz. Web sayfamızdaki e-oda uygulaması ile UTSO üyeleri, aidat ödemeleri yani sıra faaliyet belgesi, oda kayıt belgesi, ihale durum belgesi ve borç durum belgelerini internet üzerinden online alabilecek” dedi.

Yavuz KUSDEMIR/USAK, (DHA)

Kısaca
Hakkımızda
Nilüfer Nakliyat 60 yıllık tecrübesi ile İstanbul’da gerçekleştirdiği sayısız nakliyatta fiyattan önce müşterilerin memnuniyetine ve yüksek hizmet kalitesine öncelik vermektedir.
Neredeyiz
Konum Bilgisi

Sosyal Medya
Bizi Takip Etmek istermisiniz
Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

Sitemizdeki tüm içerikler telif haklarına tabidir.

Sitemizdeki tüm içerikler telif haklarına tabidir.