Evden Eve Nakliyatta Rakipsiz

 

evden eve nakliyat nasıl yapılır ?

13 Kasım 2020

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Evindeki ya da ofisindeki eşyaların bir kısmını veya tamamını taşıyacak olanlar tarafından zor ve uzun bir süreç gibi görünse de Evden Eve Nakliyat aslında basit bir süreçtir. Buna karşın Evden Eve Nakliyat taşınacak olan eşyaların çokluğu ve eşyalar üzerinden yapılacak işlemler açısından en ayrıntılı nakliyat türüdür.

Nilüfer Nakliyat olarak taşınma öncesinde, sırasında ve sonrasında yaptığımız çalışmalardan oluşan Evden Eve Nakliyat kapsamında tecrübeli firma çalışanlarımız eşyaları bulundukları yerden alarak, her türlü hava koşuluna karsı eşyaları koruyan, güvenli ve zarar görmeden taşıyacakları araca yüklemektedir. Gerekli tüm işlemlerin ardından gidecekleri yeni yere eşyaları taşıyan ekipler aldıkları gibi tüm eşyaları istenilen yere yerleştirmektedir.

Araçlar eşyanın türüne, sayısına, ebatlarına ve gidilecek yerin mesafesine göre değişse de Evden Eve Nakliyat için kullanılacak tüm araçlar hava şartlarına karşı dayanıklı ve eşyayı izole eden bir yapıdadır. Ekipler eşyalarda de montaj yaptıysa taşınma sonrasında montaj yaparak ayni şekilde teslim etmektedir.

Ayrıca eşyaların alınacağı yerin bina içindeki konumu yani kaçıncı katta olduğunun da günümüzde artık bir önemi kalmamıştır. Nilüfer Nakliyat daire ya da ofis yüksek kattaysa dairenin, binanın ve eşyaların zarar görmemesi için asansör sistemini kullanarak hem zamandan tasarruf hem de tüm tarafların memnuniyetini sağlamaktadır.

 

Kısaca
Hakkımızda
Nilüfer Nakliyat 60 yıllık tecrübesi ile İstanbul’da gerçekleştirdiği sayısız nakliyatta fiyattan önce müşterilerin memnuniyetine ve yüksek hizmet kalitesine öncelik vermektedir.
Neredeyiz
Konum Bilgisi

Sosyal Medya
Bizi Takip Etmek istermisiniz
Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

Sitemizdeki tüm içerikler telif haklarına tabidir.

Sitemizdeki tüm içerikler telif haklarına tabidir.