Evden Eve Nakliyatta Rakipsiz

 

evden eve nakliyat hangi aşamalardan oluşur ?

17 Kasım 2020

Evden Eve Nakliyat hangi aşamalardan oluşur?

Evden Eve Nakliyat sırasında yapılan işlemler nelerdir?

Evden Eve Nakliyat hizmeti hem taşımayı üstlenen firma hem de taşınacak olan bireysel veya kurumsal müşterilere çeşitli sorumluluklar yükleyen bir süreçtir. Bu süreç taşınma öncesinde olduğu gibi öncesinde, taşınma anında ve sonrasında yapılması gerekenlerden meydana gelmektedir.

Evden Eve Nakliyatın adımları ve taşınma sırasında yapılanlar şunlardır:

Ekspertiz, kesif veya ön inceleme: Evden Eve Nakliyatın bastan sona sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için taşınacak mekanda inceleme ve tespit yapılmasıdır. Bu tespit nakliyat firması tarafından yapılmaktadır. Tespit sırasında evde bulunan ve taşınması istenen tüm eşyalar yazılı ve görsel olarak kayda geçirilmektedir. Manasında olan ve ayrıca kurumumuzun ücretsiz sunduğu ekspertiz hizmetimizden faydalanmalısınız.

Sigorta: Nakliyat sigortası taşınma sırasında eşyaları,  ortaya çıkabilecek kırılma, bozulma, çizilme vb. durumlara ve olaylara karşı teminata almaktadır. Nakliye sigortası hem eşyası taşınacak kişi ya da kurumu hem de nakliyat firmasını maddi açıdan korurken, eşyaların güvenilir bir şekilde yerine teslim edilmesinde önemli bir etkendir.

Sökme ve yeniden kurulum (De monte-Monte): Bu hizmet Evden Eve Nakliyat firmalarının sayısına bağlı olarak artan rekabetin bir sonucudur. Daha önce taşınma sırasında ek ücret talep edilerek yapılan bu işlem artık nakliyat sırasında firmaların verdiği standart bir hizmet olmuştur. Gardırop vb. çeşitli mobilyaların sökümü eşyanın daha güvenli taşınmasını sağladığı gibi, taşıyanlar için de kolaylık sağlamakta, taşımanın yapılacağı aracın daha verimli kullanılmasına imkan vermektedir.

Ambalaj ve Paketleme: Evden Eve Nakliyat sırasında firma, ev sahibinden tabak, bardak, kitap vb. gibi küçük eşyaların veya özel eşyaların önceden paketlenmesini ister. Firma çalışanları eve geldikten sonra niteliğine ve boyutuna göre seçtiği özel ambalaj malzemeleri ile evde bulunan tüm eşyaları sarar. Olası bir çarpmaya ve darbeye karşı koruyucu özellikleri olan bu malzemeler eşyanın sağlam bir şekilde yeni adresine ulaşmasını sağlar.

Araca Yükleme: Sökümleri ve de paketlemesi yapılan tüm eşyalar her türlü hava koşulunda eşyayı koruyacak nitelikte olan nakliye aracına yüklenmektedir. Ancak eşyanın yerine sağlam teslim edilmesi aynı zamanda düzgün bir istiflemeye de bağlıdır. İstifleme konusu aracın verimli kullanılmasını sağladığı gibi eşyaların araç içinde sallanmadan ve birbirlerine çarpmadan sağlam bir şekilde kalmasını da sağlamaktadır.

Yerleştirme: Düzgün bir şekilde istiflenerek nakliyat aracına yüklenen eşyalar ayni hassasiyet ile yeni yerine ulaştırılmaktadır. Eşyalar araçtan tek tek indirilip müşterinin istediği odalara yerleştirilir. Sökümü yapılan mobilyalar yeniden monte edilir.

 

Kısaca
Hakkımızda
Nilüfer Nakliyat 60 yıllık tecrübesi ile İstanbul’da gerçekleştirdiği sayısız nakliyatta fiyattan önce müşterilerin memnuniyetine ve yüksek hizmet kalitesine öncelik vermektedir.
Neredeyiz
Konum Bilgisi

Sosyal Medya
Bizi Takip Etmek istermisiniz
Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

Sitemizdeki tüm içerikler telif haklarına tabidir.

Sitemizdeki tüm içerikler telif haklarına tabidir.